AireRyder FN43336 Classic

Barva
saténový nikl, ořech

• , zakoupeno v MALL.CZ

• krasny a funkcni vertak s osvetlenim
    • ma zpetny chod coz je super v zime pri topeni v krbovych kamnech zene vzduch dolu do mistnosti
    • snadne ovladani dvema retizky
    • krane a kvalitni provedeni
    • za tuto cenu super
    • asi pouze nutnost koupit kvalitni hmozdinky do stropu mi davali do sadrokartonu tak jsme volili ukotveni do profilu rozevitacimi hmordinkami a super volba

Doporucuji skvela volba do mensi mistnosti lopatky pri sve delce maximalne splnuji svou funkci vetrak je tichy a neklepe se , za tuto cenu TOP vyrobek

• , zakoupeno v Gavri.cz

• Nízký odběr proudu (na maximální otáčky 50W), oproti klimatizaci, která si veme cca 2000W
    • Úspora v zimě (ventilátor se točí ve směru hodinových ručiček, tlačí vzduch nahoru a tak promíchá studený a teplý)
    • Záruka na el. motor 10 let
    • Pocitová teplota je tak o 5 stupňů nižší
    • Nutno vyvážit listy ventilátoru stylem pokus omyl
    • Smontování zabere asi hodinu
    • Celý ventilátor má 5kg a ve stropě drží na dvou 5cm šroubkách

Mrzí mě, že mě koupě stropního ventilátoru nenapadla dřív. Teď v současných tropech mám na teploměru v místnosti 30° a mně je fajn a nepotím se. Když si sednu přímo pod ventilátor, tak je mi dokonce zima. Ve 30°C!!! Používám ho v noci na první a přes den na třetí rychlost. Na nejvyšší rychlost je to jako když se při bouřce ochladí a začne foukat otevřeným oknem. Pokud máte bílý strop, tak nedoporučuju tmavé listy ventilátoru. Obzvlášť v ložnici. Pohled z postele na tmavý roztočený ventilátor může totiž někomu dělat zle.

Kvalita

Oscilace
Osvětlení
Barva
saténový nikl, ořech

Stropní ventilátor AireRyder FN43336 Classic ořech/saténový nikl o průměru vrtule 107 cm je vhodný pro místnosti o velikosti od 14m2 do 20 m2. S původní tyčí v balení je vzdálenost lopatek od stropu 23,5 cm. Reverzní lopatky umožňují ochlazování v létě a oteplování místnosti v zimě - zimní (zpětný) chod stropního ventilátoru tlačí teplý vzduch od stropu dolů. Elegantní provedení v ořechové barvě a přátelsky oblé lopatky jsou vhodnou volbou do jakéhokoli běžného interiéru, ať už pracovního, nebo obytného. Je možné dokoupit infračervené dálkové ovládání 7033RR.
Vzdálenost lopatek od podlahy se z bezpečnostních důvodů doporučuje minimálně 2 m 20 cm. Lopatky umístěné cca 3 m nad zemí začínají mít sníženou účinnost. V případě použití prodlužovací tyče je nahrazena původní tyč v balení. Prodlužovací tyče se dají zkrátit bez ztráty záruky.

Parametry stropního ventilátoru AireRyder Classic

• Průměr vrtule: 107 cm
  • Orientační velikost místnosti: 14 m2 - 20 m2 (při výšce stropu 2,4m - 2,8m)
  • Barva lopatek: ořech
  • Počet lopatek: v sadě 4 lopatky
  • Svítidlo: ano, max 60 W, světelný zdroj 1x E14 (není součástí balení)
  • Ovládání součástí balení: řetízkové ovládání
  • Alternativní ovládání (lze dokoupit): dálkové ovládání 7033RR
  • Zimní (zpětný) chod: ano
  • Montáž na šikmý strop: ano, maximální úhel náklonu 23°
  • Prodlužovací tyč: 1 tyč součástí balení, lze dokoupit tyče - kontaktujte prodejce
  • Otáčky za minutu: 100-160-235
  • Příkon motoru: 25W - 35W - 50W, počet rychlostí: 3
  • Hmotnost stropního ventilátoru: 5,2 kg
  • Typ motoru: AC (střídavý)
  • Hlučnost: tichý

Kvalita

• Vyhovuje

• Spolehlivost
  • , zakoupeno v Gavri.cz

• vybrali jsme z důvodu tepla v létě, ložnice v patře pod střechou, mám první výrobek tohoto typu nemohu porovnávat, patří cenově mezi zlatý střed, koupě vynikající,

Funguje. Tak jak jsem čekal. Doporučuji

dělá co má.

• I ESTETICKE
  • , zakoupeno v Gavri.cz

• Produkt dělá přesně to k čemu je určen...