Domo DO8131

Velmi odolný a stabilní ventilátor díky své celokovové konstrukci. Extra velký průměr (40 cm) se spolu s vysokým příkonem (65 W) postarají o silné proudění vzduchu...
1 489 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Eberry.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 85 857 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma95 % • 13 066 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč100 % • 1 668 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč95 % • 39 399 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 6 178 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma100 % • 3 719 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 2 826 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby99 Kč100 % • 161 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 895 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 4 229 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč89 % • 1 788 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma90 % • 1 062 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč91 % • 427 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 333 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč97 % • 1 795 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma97 % • 47 498 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do týdne • 1 varianta79 Kč98 % • 32 554 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma97 % • 52 909 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Provedení

• má očekávaný výkon při malé spotřebě
    • není

obchod plně splnil mé očekávání, doporučuji jej

• , zakoupeno v PEDDY.cz

• Vhled a robustní celokovová konstrukce. Dobrá rozebíratelnost, kterou oceníte při nutných úpravách.
    • Značně hlučný, protivné, obtěžující spodní rezonance, které vás donutí snažit se přístroj co možná nejdříve vypnout

Ventilátor jsem rozebral. Jde to dobře. Vybrousil jsem náběhové hrany - pomohlo jen málo, vycentroval lopatky - taky nepomohlo příliš, změnil náběhové úhly (do většího záběru), to pomohlo asi nejvíc. Nakonec je ventilátor použitelný. Běžný šum a jen tiché spodní rezonance. Pokud mi budou vadit, uvažuji ještě o vyztužení subtilních lopatek, které zřejmě mají tendenci rezonovat. Nemám do toho však chuť, měl bych blbý pocit, že jsem si ho mohl vyrobit už rovnou celý sám. Vzpomínal jsem při práci na socializmus a uvažoval, proč je dnes evidentně snadnější vyrobit zmetek než vymyslet něco funkčního.

• Je velice výkonný
    • viděla jsem ho u známých a moc se líbil

Mohu jedině doporučit, jsme moc spokojený jak výkonem, tak velikostí, je skladný a vypadá pěkně.

Provedení
Barva
stříbrné

Ventilátor podlahový - celokovový - DOMO DO8131 / 40 cm

• Průměr 40 cm.
  • Průměr ochranné mřížky 45 cm.
  • 3 rychlosti plus funkce zapnutí / vypnutí.
  • Celokovové provedení.
  • Nastavitelný úhel foukání.
  • Příkon: 65 W
  • Rozměry balení (š x h x v): 51,5 x 20,5 x 50 cm
  • Hmotnost balení: 5 kg
  • Hmotnost přístroje: 4 kg
  • Délka kabelu 1,80 m

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 294 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

• je dodáván již sestavený
    • má očekávaný výkon při malé spotřebě
    • není

obchod plně splnil mé očekávání, doporučuji jej

• , zakoupeno v PEDDY.cz

• Je velice výkonný
    • viděla jsem ho u známých a moc se líbil

ONLINESHOP.CZ

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Už na první stupeň chladí dostatečně.
    • Kvalitní zpracování
    • Jednoduché ovládání
    • Je trochu hlučnější, ale s tím jsem počítal

Za tu cenu naprostá spokojenost

• kvalitní provedení
    • velmi výkonný
    • perfektní design
    • je hlučnější ale není to žádná katastrofa po jednom dni jsme ho přestali vnímat

prostě perfektní a funkční doplněk domácnosti
    Nejvíc jsme za něj vděčný zvlášt v tyhle parné dny
    spokojenost
    vřele doporučuji

• výkon až moc :]
    • vysová hlučnost

výkonný ale hlučný i při nejnižším stupni výkonu

• Luxusní výkon je to nářez :D
    • Chci ho .. Zůstal u bývalé .. ALe je luxusní
    • Hluk ale s tím se musí počítat.

...

• Pěkně Fouká