Dospel Rico 100

Ventilátor Dospel Rico 100 v základním provedení se svorkovnicí. Průměr 100 mm Popis : Ventilátor Dospel Rico je vyroben z antistatické a lehce čistitelné hmoty ABS. Motor u...
Doporučená nabídka Palmat

Počet otáček
2650 ot/min
Časovač

• , zakoupeno v Palmat

Čekal jsem větší výkon ale při použití do koupelny nebo WC je dostačující.

• zatím žádné
  • , zakoupeno v Palmat

• Použil jsem místo mikro-ventilace, pro mě dostatečné.
    • Asi patří k levnějším, práci zastane.
    • Já mám problém s potrubím, zatím mám průměr 115 mm.

Provedení
nástěnné
Počet otáček
2650 ot/min
Časovač

Ventilátor Dospel Rico 100 v základním provedení se svorkovnicí. Průměr 100 mm

• Popis : Ventilátor Dospel Rico je vyroben z antistatické a lehce čistitelné hmoty ABS. Motor u ventilátoru je jednofázový, asynchronní s ochranou proti přetížení motoru. Součástí motoru jsou kluzná ložiska a stálá tuková náplň, pro celou dobu životnosti.
  • Použití : Ventilátor Dospel Rico je ideální pro kratší vzduchové rozvody, či ventilaci přes stěnu. Ventilátor Dospel Rico lze montovat pouze na stěnu. Používá se pro větrání koupelen, sklepů, toalet, wc, kuchyní atd.
  • Montáž : Ventilátor doporučujeme montovat pouze na stěnu.

K ventilátorům doporučujeme příslušenství jako jsou zpětné klapky, mřížky, časový spínač atd.

Technické parametry:

• max.teplota [°C] : 40
  • krytí výrobku [IP] : X4
  • hmotnost [kg] : 0,35

• , zakoupeno v Palmat

Čekal jsem větší výkon ale při použití do koupelny nebo WC je dostačující.

• zatím žádné
  • , zakoupeno v Palmat

• Použil jsem místo mikro-ventilace, pro mě dostatečné.
    • Asi patří k levnějším, práci zastane.
    • Já mám problém s potrubím, zatím mám průměr 115 mm.