Nexon stojanový MN332424

Produkt nemá žádné parametry.

Ventilátor je výkonný a dokonale osvěží v těchto tropických dnech.Doporučuji

• , zakoupeno v Drogerie Xantea.cz

• Myslela jsem, že bude tišší.

Splnil mé očekávání, fajn dálkové ovládání, pěkně vypadá

• Funguje jak má
    • Spousta programů

Za relativně slušné peníze krásný ventilátor, který dobře fouká a je v rámci možností tichý. Po složení se nechtěl rozběhnout, tak jsem mu trochu pomohl a už běžel a byl také trochu hlučnějsí, ale to se cca po 20minutách sklidnilo, zřejmě byl trochu zatuhlý. Do běžné místnosti (4,5x6m) bohatě stačí nejnižší rychlost. Zpracování je slušné, pokud budete vyloženě hledat chyby a nepřsnosti na plastech, tak něco najdete, ale nemůžete za ty peníze chtít zázrak.

Produkt nemá žádné parametry.

Větrák si můžete rezervovat na Nexon-ventilatory.cz

Nexon Black Turbo Vás příjemně ochladí během parného počasí.

Přednosti Nexon Black Turbo oproti jiným ventilátorům:

• Dálkové ovládání - poskytuje plné pohodlí při obsluze ventilátoru.
  • Vysoký výkon - zajistí dokonalé skvělé ochlazení a jeho výkon můžete regulovat pomocí rychlostí.
  • Noční režim - ventilátor má speciální noční režim, který zajistí tichý chod a Váš nerušený spánek.
  • Časovač vypnutí - vypnutí ventilátoru můžete načasovat (až 7,5 hodiny), ideální v kombinaci s nočním režimem.
  • Pevná a kvalitní kruhová základna - zajišťuje perfektní stabilitu ventilátoru při všech rychlostech.

Volbu módu oscilace - můžete si navolit způsob pohybu ventilátoru (pevná pozice, horizontální, vertikální, osmičkový = horizontálně i vertikálně).

Elegantní provedení - černá a chromová barva zajišťují reprezentativní vzhled, hodí se do bytu i kanceláře.

Balení obsahuje:

• Ventilátor
  • Dálkové ovládaní
  • Český manuál
  • Záruční list (24 měsíců)

Specifikace:

• průměr 40 cm
  • počet rychlostí: 3 rychlosti
  • noční chod: ANO, velmi tichý chod
  • hlučnost: 50dB (nejnižší rychlost)
  • časovač 7,5 h.
  • dálkové ovládání: ANO
  • materiál: kov a plast
  • pohyb: vertikální, horizontální a osmičkový tvar pohybu
  • výkon: 65 W
  • barva: černá
  • rozměry 130x44x44
  • hmotnost: 8,3 kg

Záruka: 24 měsíců

3zákazníci nedoporučují produkt

Ventilátor je výkonný a dokonale osvěží v těchto tropických dnech.Doporučuji

• , zakoupeno v Drogerie Xantea.cz

• Myslela jsem, že bude tišší.

Splnil mé očekávání, fajn dálkové ovládání, pěkně vypadá

• Funguje jak má
    • Spousta programů

• Dalkove ovladani
    • Velly vyber programu a rychlosti
    • Luxusni vzhled

Super ventilator, ktery hezky vypada.

• - rozměrově je větší, tudíž má i silnější výkon (také ale zabere hodně místa v prostoru)
    • - dálkový ovladač (pro nás však ne tolik podstatný)
    • - černá barva (v bílé mají větrák s nižším výkonem a odlišnými funkcemi)
    • - nemile nás překvapil materiál (plast)
    • - větrák je v tichém režimu neskutečně HLUČNÝ!!!!!
    • - neexistuje žádný tichý režim, natož noční režim, který by byl klidný a mohli jste u něj spát (přes den v místnosti však ok)
    • - CENA neodpovídá slibovaným funkcím!

Po téměř dvouměsíčním čekání na doplnění skladu přišel větrák, který jsme si koupili především kvůli tichému a nočnímu režimu.

Prodejce slibuje, že "Noční režim - ventilátor má speciální noční režim, který zajistí tichý chod a Váš nerušený spánek"...

Realita: Něco tak neskutečně hlučného vás nenechá ani usnout, natož v KLIDU spát!!!! A že máme s větráky hodně zkušeností! Jsme nesmírně zklamaní touto naprosto lživou informací!!!!! Kdokoliv se přišel podívat, nechápal. Troufáme si tvrdit, že noční režim je ten nejhlučnější, neboť se střídají intervaly, kdy větrák jakoby zpomalí a pak náhle zrychlí, tudíž dochází k výrazné změně zvuku (při větší velikosti větráku).

• , zakoupeno v Drogerie Xantea.cz

• K nákupu jsem se rozhodl z důvodu možnosti používání dálkového ovládání. Doufal jsem, že vrtule bude kovová. Bohužel není.
    • Tento ventilátor, mimo jiné, opisuje takzvanou osmičku.
    • Pohyb je bezhlučný. Pulzace rychlosti vrtule, zrychluje a zpomaluje při opisování osmičky.
    • Plastová vrtule, doufal jsem, že bude z kovu, za tu cenu. Bohužel, moje chyba, že jsem se před nákupem nezeptal.

Jsem spokojený, v dnešních horkých dnech běží nepřetržitě.
    Plastové zpracování není moc kvalitní, doufám, že vrtule se mi nerozpadne, jak tomu bývá u lacinějších větráků.
    Pomalu se sžívám s ovládáním, kdy otáčení levá-pravá je možné kombinovat s nahoru- dolu, takzvanou osmičku. Časovač jsem nevyužil, doufám, že je funkční.
    Cena je na můj vkus vyšší, ale přijatelná, protože má v nabídce více funkcí.
    Ovladač je jiný, než je vyobrazení v návodu, nesouhlasí rozložení ovládacích tlačítek s jejich popisem.
    Kdo má dost místa, a nevadí mu průvan, stojanový ventilátor splní svoji funkci.
    Je pěkně vyřešena světelná šou informační navigace.

Drogerie Xantea.cz (prodejce)

Dobrý den, jsme rádi, že jste spokojeni s nákupem ventilátoru v e-shopu http://www.xantea.cz/produkt/8601001.nexon-black-turbo-stojanovy-ventilator/ :)
    Plastová vrtule zajišťuje větší bezpečnost než kovová.
    Děkujeme za hodnocení. Ivo, Xantea.cz

• fúka
    • zvláda osmičky
    • prebalená generická čínska verzia ventilátora (t.j. hlučný, plastový, príliš silné 3 rýchlosti)
    • všade nekvalitný plast
    • zbytočný gýčový displej
    • čudná konštrukcia
    • čudné programovanie ("nočný režim" vyskočí do tretieho rýchlostného stupňa a zobudí zo spánku)
    • čudný typ batérii do ovládača

Elektromotor s variabilnou rýchlosťou je fyzicky možné vyrobiť. Očividne ale keď sa táto technológia vloží do bežného domáceho ventilátora, nastane nejaká singularita a koniec vesmíru ako ho poznáme. Výrobca "Nexon", teda Foshan Shunde Huicheng Industrial Co., Ltd. z čínskeho Guangdongu nám každý deň zachraňuje život.

Škoda, že medzi týmto odpadkom a Dysonom (od 8,5 tisíc) nie je žiadny medzistupeň.

• Vysoká rychlost
    • Dálkové ovládání

Doporučuju

• vzhled
    • ovladac
    • displej
    • nastaceni vysky
    • hlucny
    • nema nizsi rychlost, i nejnizsi je porad rychla, silna a hlasita

je moc vykonny a hlucny, na lehky vanek zapomente, jinak je fajn, Kdyby bylo mozne stahnout otacky o hodne min,tak je super.

• Tichý a rychlý

Máme ho přes pul roku. V létě byl super! Teď ma období odpočinku. V červnu zase vytahneme.