TOP 3 v kategorii Domácí ventilátory

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite je nová verze inteligentního ventilátoru Fan 1C, jedná se o totožný model se stejným číslem EAN.   Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C Chytrý...
1 533 Kč

Připojení k telefonu
Časovač
Barva
bílé

• , zakoupeno v Servatech s.r.o.

• zakoupeny dva v loňském roce, dají se pustit i v noci, v podstatě bez hluku, úúúúúúúúúplně NEJ
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Po delší době začíná být hlučnější, než byl na začátku, jinak ale dobrý. Ochladí místnost poměrně dobře, plus je oxilace vzduchu. Velký plus je ovládání přes aplikaci, kde jde nastavit časovač na vypnutí.

Oproti větráku co mám doma je tohle rozhodně super výrobek. To jak fouká na stupeň 1 v podstatě ten původní dělal na stupeň tři...

Sestavení je rychlý a snadný.

• , zakoupeno v XiaomiMarket

Ventilátor vypadá moc pěkně, jednoduchý bílý design. Podstavec a noha jsou na rozdíl od levnějších velmi stabilní. Ovládání přes mobil funguje dobře. Trochu horší bylo spárování, dle návodu to moc nefungovalo, bylo třeba vybrat správný typ v aplikaci a pak postupovat podle návodu v aplikaci a povedlo se to.
    Za ty peníze je to super. Co bych lehce vytknul je to, že vrtule lehce vibruje, ale to je dané tím, že je plastová a vyvážit ji nejspíš nelze. Zvukově se to neprojevuje, pouze vizuálně, ale to mě za pár dnů přestalo trápit.

Provedení
Časovač
Barva
bílé

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C

Chytrý ventilátor, který můžete ovládat z mobilního telefonu. To je Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C. Tak vpusťte i do své domácnosti čerstvý a příjemný závan vzduchu.

Sedm uzpůsobených lopatek zajišťuje silný a plynulý tok vzduchu.

Nastavitelná výška – je na vás, zda jej umístíte na stůl či na zem.

Režim spánku a standardní režim se 3 nastavitelnými rychlostmi ventilátoru.

Díky otáčení v rozsahu 90° se čerstvý vzduch dostane do každého rohu místnosti.

Minimum hluku, maximum vzduchu

Ventilátor Xiaomi je vybaven sedmi lopatkami. Takto navýšený počet lopatek zajišťuje silný průtok vzduchu. Maximalizovaný objem vzduchu je navíc vnášen bez nepříjemné hlučnosti. Zkrátka ideální příslušenství horkých letních dnů i uzavřených prostor bez oken.

Super výkon

Mi Smart Standing Fan 1C je velice výkonný, dokáže zajistit proudění vzduchu až na vzdálenost 16 metrů, přičemž za jednu hodinu jím může prolétnout až 27 metrů krychlových vzduchu. Větrák je směrově i výškově nastavitelný, můžete ho umístit na zem, ale i na stůl či komodu.

Je opravdu chytrý?

Ano, a to sebou přináší hned několik výhod. Ventilátor se kamarádí s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Asistent Google. Ovládat ho tak můžete i hlasovými příkazy. A v případě, že ho připojíte k Wi-Fi, můžete si užít zapínání, vypínání i nastavování výkonu z oblíbeného gauče, ba dokonce z druhého konce světa. Stačí vám mobilní telefon s nainstalovanou aplikací Mi Home a napárovaným ventilátorem. Aplikace je voně ke stažení pro OS Android a iOS. V rámci chytré domácnosti Xiaomi Mi Home nechybí ani podpora automatizace.

Klíčové vlastnosti

Chytrý ventilátor s možností dálkového ovládání přes mobilní telefon a aplikaci Mi Home. Velmi nízká hlučnost – pouhých 30 dB. Aplikace zdarma pro OS Android a iOS. 7 uzpůsobených lopatek zajišťuje silný a plynulý tok vzduchu. Nastavitelná výška. Režim spánku a standardní režim se 3 nastavitelnými rychlostmi ventilátoru. Díky otáčení v rozsahu 90° se čerstvý vzduch dostane do každého rohu místnosti. Inteligentní ovládání pomocí aplikace, Google Assistant a Amazon Alexa. 88

• , zakoupeno v Servatech s.r.o.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Sestavení je rychlý a snadný.

• , zakoupeno v www.shopcom.cz

V červenci nenahraditelný. Je tichý a účinný.

• , zakoupeno v ROBOT WORLD

• veľmi tichý
    • jednoduché ovládanie aj cez wifi
    • drobné vybrácie pri niektorých režimoch, ale snáď s tým výrobca počítal pri dizajne

Výborný pomer cena/výkon

• Dobrý výkon
    • Tichý
    • Několik režimů včetně "Sleep"
    • Rotace
    • Časovač vypnutí
    • Ovládání přes aplikaci Smart home
    • Lehký
    • Snadné sestavení
    • Vizuálně příznivý

S produktem jsem velmi spokojená. Pro mě je fajn, že má ovládání přes Smart home, ale nebyl záměr si smart koupit, jenže při porovnání výkonnosti, funkcí a ceny, byl o dost levnější, než většina ostatních ventilátorů. A maká fakt dobře. Vřele doporučuji!

• , zakoupeno v XiaomiMarket

Tichý větrák, který splnil všechny očekávání.
    Výhodou je řízení aplikací přes wifi

• , zakoupeno v iStage.cz

• Maly
    • Tichy
    • Jednoduchy design
    • Cena za nizke dB
    • Nocni mod je hlucnejsi nez obyc na 1. st
    • Pri oscilaci je slyšet “kroupani” plastu

Pokud nekdo potrebuje nax ticho na spanek, tak na 1. rychlost to ujde. Oscilace vydava kroupave zvuky a nocni mod je 1. rychlost s opakovaným zrychlenim - udela to vanek, pruvan,…, a to osobne v loznici nedavam- vetsi hluk. Jinak super prcek.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Velmi tichý, takže v noci neruší. Možnost ovládání pomocí aplikace v mobilu.
  • , zakoupeno v Originalky.cz

• Poměrně tichý
    • Mohl být delší kabel

Dlouho jsem váhala, ale jsem spokojená, ovládání přes mobil jednoduché, nemusím se ani zvednout v tom vedru, funkce sleep je vážně tichá a v ložnici dostačující, za tu cenu je to vážně dobrý větrák